Для якого значення змінної у значенні 2(3у+1), у 4 рази більше від значення виразу 3у-2​


Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкин Александр.

Ответ:

2(3y+1)=4(3y-2);\\6y+2=12y-8;\\6y-12y=-8-2;\\-6y=-10;\\\\y=\frac{10}{6};\\\\y=\frac{5}{3} .

Пошаговое объяснение: