,арақашықтықтығы 930км болатын екі қаладан бір уакытта бір біріне қарама қарсы екі автокөлік шығып

,6сағаттан кейін кездесті.Автокөліктерді біреу 85км/сағ жылдамдықпен журген болса,екіншісі жылдамдығы қандай х-екінші автокөліктің жылдамдығы болсын теңдеу қурап шығар ​

Ответы на вопрос

Отвечает Малютин Слава.

Ответ:

(85+Х)×6= 930

85+Х=930÷6

85+Х=155

Х=155-85

Х=70

Пошаговое объяснение:

Дай лутший