7. Есепті теңдеудін, көмегімен шығар. а) Хорда 127 қатысушы бар. Бірнеше қатысушыға көстөн

тігілгеннен кейін, тігілмеген 42 костом калды. Неше кәстөм тігілді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

X+42=127

X=127-42

X=85

85+42=127

127=127

Пошаговое объяснение: