7. Есепті теңдеудің көмегімен шығар. а) Хорда 127 қатысушы бар. Бірнеше қатысушыға кәстөм

тігілген-нен кейін, тігілмеген 42 кестем қалды. Неше кәстөм тігілді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вінницький Паша.

Ответ:

X+42=127

X=127-42

X=85

85+42=127

127=127

Пошаговое объяснение: