Мір кескіш неше есе қымх. 80 = 720:960. y = 420 - 120р және жаз. Олардың ме бұл тендеу​


Ответы на вопрос

Отвечает Сюльдина Диана.

Ответ:

х*80=720:9

х*80=80

х=80:80

х=1

1*80=720:9

80=80

60*у=420-120

60*у=300

у=300:60

у=5

60*5=420-120

300=300