Знайдіть усі корені рівнняня4|х-1|+7=19


Ответы на вопрос

Отвечает Markevych Tanichka.

Ответ:

4|x-1|+7=19

4x+4+7=19

4x=19-4-7

4x=-8

x=-4

Проверка:

4|-4-1|+7=19

4*4-4*1+7=19

16-4+7=19

12+7=19

19=19

Пошаговое объяснение: