знайдіть довжини сторін трикутника якщо вони пропорційні числам 2,3,4 а найдовша сторона більша за

найкоротшу на 2,88см

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметзянов Сеня.

Ответ:2.88, 4.32, 5.76

Пошаговое объяснение:

4-2=2.88

2=2.88

2.88:2=1.44

4*1.44=5.76

3*1.44=4.32

2=2.88