Знайдіть довжини сторін чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2, 3, 5 і 7, а найдовша сторона

на 85 см довша за найкоротшу. пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Шикова Аня.

Ответ:

Обозначим стороны через х

2х, 3х, 5х, 7х

Тогда

7х-85=2х

7х-2х=85

5х=85

х=17

2*17=34

3*17=51

5*17=85

7*17=119