Срочно Турист у пошуках об'єкта в незнайомій місцевості з точки A пройшов на південь 3 км, потім

на захід — 9 км, із досягнутої точки на північ 3 км і ще 2 км на схід.Визнач відстань, подолану туристом: кмВизнач довжину переміщення від початку подорожі: км​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Ответ:

Путь:

L=4+3=7км

Перемещение:

S=V(4²+3²)=5км