Автомобіль за 4 години проїхав 320 км скільки км він проїде за 7 годин?


Ответы на вопрос

Отвечает Чувашова Елизавета.

1) 320 : 4 = 80 (км) - проїхав автомобіль за 1 годину

2) 80 * 7 = 560 (км) - проїде автомобіль за 7 годин

ответ: за 7 годин проїде автомобіль проїде 560 км

Отвечает Фоминых Елизавета.

Пошаговое объяснение:

320:4=80(км)-за 1 год

80*7=560(км)-за 7 лет