7. В перший день автомобіль проїхав 234 км,що склало 9/13Шляху, який вінпроїхав другого Дня, а в

третій деньвін проїхав 3/11 відстані, пройденої задва дні. Скільки кілометрів проїхававтомобіль за третій день ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Кирилл.

Ответ:

170 * 15/17 = 150 км у другий день

1,2 * 150 = 180 км в третій

170 + 150 + 180 = 500 км за три дні

Пошаговое объяснение: