3. Виконати: 1) Обчислити довжину кола, якщо діаметр дорівнюс 5,4 дм; 2) Обчислити довжину кола,

якщо радіусдорівнює 0,35 см; 3) Обчислити радіус кола, довжина якоїдорівнює 11,47 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) D = 5,4 дм

С - ? см

С = 2πR = πD

C = 3,14 * 5,4 = 16,956 дм

2) R = 0,35 см

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 0,35 = 2,198 см

3) С = 11,47 см

R - ? см

R = C : (2*π)

R = 11,47 : (2 * 3,14) = 11,47 : 6,28 = 1,83 см

Ответ округлён до сотых