Знайдіть площу круга діаметром якого 3 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Борцова Божена.

Ответ:

Площа круга обч за ф-лою:S=пі*r2(тобто діаметр)

S=3,14*3=9,42(9)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площадь круга равна: S= 1/4пd^2=1/4*п*3^2= 9п/4=9*3,14/4= 7,065см2