Пінгвіненята Лоло і Пепе одночасно вийшли на- зустріч один одному із своїх будинків, відстань

міжякими 6000 м. Лоло йшов зі швидкістю 320 м/хв, аПепе - зі швидкістю 280 м/хв.Яка відстань буде між пінгвіненятами через 6 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:2400 М или 2.4км

Пошаговое объяснение:1) 320*6=1920м

2) 280*6=1680м

3) 1920+1680=3600м

4) 6000-3600=2400м