Фермер привiз на ярмарку 470 кг картоплi. До обiду вiн продав 30% картоплi. Скiльки кiлограмiв

картоплi продав фермер до обiду? Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Молодцова Валерия.

Використовуйте х% = х/100

30%=30/100 = 3/10

Знайдіть 3/10 від 470

470/10 * 3 = 47*3 = 141

Відповідь: Фермер продав 141 кг картоплі до обіду.