знайти діаметр круга , площа якого дорівнює 121п см2


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Полина.

Ответ:

22см

Пошаговое объяснение:

S=πR² звідси.

R=√(S/π)=√(121π/π)=11см. радіус

D=2*R=2*11=22см діаметр