обчисліть діаметр кола та Його довжину, якщо його радіус дорівнює: а) 2 см б) 3дм в) 2см 3мм

допоможіть будь ласка!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) R = 2 см

D = 2R = 2 * 2 = 4 см

С = 2πR = 2 * 3,14 * 2 = 12,56 см

б) R = 3дм

D = 2R = 2*3 = 6 дм

С = 2πR = 2 * 3,14 * 3 = 18,84 дм

в) R = 2 см 3 мм = 2,3 см

D = 2R = 2 * 2,3 = 4,6 см = 4 см 6 мм

С = 2πR = 2 * 3,14 * 2,3 = 14,444 ~ 14,4 см = 14 см 4 мм