6 апельсин шырынымен толтырылған құмыра бар.бөтелке көлемі құмыра көлемінің 2/3 бөлігіндей. Барлық

құмыралардағы шырынды бөтелкеге құю үшін барлығы неше бөтелке керек? ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО ПОМАГИТЕ!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянов Данил.

Ответ:6:2/3=6×3/2=18/2=9