5сынып 564. Қарағайдың қылқандары 2 жыл сайын жаңарып отырады. Бұл12шырша қылқандарының жаңару

уақытының 4-інен есіне дейінгі3бөлігін құрайды. Шырша қылқандарының жаңару уақыты қандай?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белинин Макс.

Ответ:

2:1/3=2×3/1=6

2:2/5=2×5/2=5

ж:5-6 жылда.