Дәптеріңе ұзындығы 5см,приметрі 14см болатын тікторт бүрыш сыз осы тіктөртбұрыштың ауданың тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Жайниева Айлин.

Ответ:

Р=14см

b=(14÷2)-5=2 см

S=5×2=10см