тіктөртбұрыштың ұзындығы 15см,ені 3см ге қысқа. тік төртбұрыш тың ауданың және переметр ін тап пж

срочно Тжб​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Владимир.

1)15-3=12

2)(15+12)×2=54

периметр

3)15×12=180см² аудан