об'єм прямокутного паралелепіпеда дорівнює 210 см3. Його ширина дорівнює 6 см, а довжина 7 см

знайди суму довжин усіх ребер та площу

Ответы на вопрос

Отвечает Кубряк Сергей.

V = abc = 210 см³ - объём прямоугольного параллелепипеда

а = 6 см - ширина

b = 7 см - длина

с = 210 : (6 · 7) = 210 : 42 = 5 см - высота

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

L = 4 · (a + b + c) = 4 · (6 + 7 + 5) = 4 · 18 = 72 см - сумма длин всех рёбер;

S = 2 · (ab + bc + ac) = 2 · (6·7 + 7·5 + 6·5) = 2 · (42 + 35 + 30) = 2 · 107 = 214  см² - площадь поверхности.

Ответ: 72 см; 214 см².