688. У книжці надруковано два оповідання. Одне оповідання за- ймає 14 сторінок, а друге – 19

сторінок. Яку частину книжкизаймає кожне оповідання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корепин Артём.

Пошаговое объяснение :

1)14+19=33(ст.) - в книге .

Ответ :

14/33 первая повесть

19/33 вторая повесть

Проверка :

14/33+19/33=14+19/33=33/33

Всё сходится .

Отметишь моё решение как лучшее ?!