у книжці з трьома оповіданнями 120 сторінок.перші 2 оповідання розміщено нв 80 сторінок,а друге й

третэ на 70 сторінках. скільки сторінок у книжці займає кожне оповідання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.
Привіт. Тримай. Гарного дня

Отвечает Якупова Эльвира.

Пошаговое объяснение:

1) 120 - 80 = 40 (страниц) - занимает третий рассказ

2) 120 - 70 = 50 (страниц) - занимает первый рассказ

3) 120 - (40 + 50) = 120 - 90 = 30 (страниц) - второй рассказ