Жабайы үйрек Оңтүстік теңізден Солтүстік теңізге дейін 7 күн ұшады.Жабайы қаз Солтүстік теңізден

Оңтүстік теңізге дейін 9 күн ұшады.Жабайы үйрек пен жабайы қаз бір уақытта ұшса, олар неше күннен кеййн кездеседі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниборг Артем.

Ответ:

шешуі, 1/7 + 1/9 = 16/63, 1 / 16/63 = 63/16 = 3 бүтін 15/16 күнде кездеседі

Пошаговое объяснение: