8. Довжина доріжки в саду дорівнює 18м. Першого дня замостили плиткою 4/9 доріжки, а другого - 3/5

решти Скільки метрів доріжки залишилось замоcтити плиткою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Лера.

Ответ:

Пошаговое объяснение:18*4=72

72÷9=8

8×3=24

24÷5=4,8