Қуаттылығы әртіюүрлі экскаватордыңбірі жерді 10күнде ,екіншісі 12 күнде , үшінші 15 күнде қазады.

Олар бірігіп. жұмыс істесе , осы жұмысты канша күнде орындар еді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Катя.

незнаю правильно или нет

Пошаговое объяснение:

1/10+1/12+1/15=15/60

15/60=1/4

1÷1/4=4күн