Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 5см, 2см, 8см. Будь ласка хто може

відповісти!! мені срочно потрібно​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Вит.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об8єм дорівнює: V=a*b*c= 5*2*8= 80 см3