Скільки градусів має кут, що становить 5/6 розгорнутого?​


Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Развёрнутый угол = 180°

180 * 5/6 = 30*5 / 1 = 150/1 = 150° - искомый угол.