Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 16 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Евгения.

Формула площі круга наступна:

S = π · r²

Де S - площа, π - число пі (3,14), r - радіус

Формула радіусу

d = 2r

Де d - діаметр, r - радіус

Тоді:

r = \frac{d}{2} = \frac{16}{2} = 8 cm

S = \pi r^2 = 3,14 * 8^2 = 200,96 cm

Відповідь: 200,96 см.