Обчислити об'єм прямокутного паралелепіпеда виміри якого дорівнюють 25 м 42 м і 16 м


Ответы на вопрос

Отвечает Коротышев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Об*єм дорівнює: V=a*b*c= 25*42*16= 16800 м3