в семье 5 синів старшому 11 цілих 3/4 років ,а кожний наступний молодший від попереднього на 2

цілих 7/12 роки .скільки років молодшому синові? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аношина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

11 3/4- 2 7/12= 47/4-31/12= 110/12= 9 1/6 років четвертому сину

110/12- 2 7/12=110/12- 31/12=79/12= 6 7/12 років третьому синові

79/12- 2 7/12= 79/12 - 31/12= 48/ 12 = 4 роки другому синові

48/12- 2 7/12= 48/12 - 31/12= 17/12 = 1 5/12 років молодшому синові

по другому:

11 3/4- 4*2 7/12=47/4-31/3= 141/12-124/12= 17/12= 1 5/12 років молодшому синові