Обчислити площу круга радіус якого дорівнює 24см


Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює: S= пR^2= 3,14*24^2=1808,64 см2