Хлопчик за 8хв лакує 1метр квадратний підлоги.Скільки часу витратить він на лакування кімнати

розміром 4м x 6м​

Ответы на вопрос

Отвечает Татаринова Арина.

Ответ:

Відповідь: Хлопчик витратить 192 хвилини або 3 години 12 хвилин

Пошаговое объяснение:

Розв'язання

1) 4*6=24(м2)- площа кімнати

2) 24*8=192(хв)- скільки потрібно часу