у трьох бідонах 10і 3/5 л у першому і другому 6 і 4/5 л а у другому і третьому 7 і 2/5​ л. Скільки

літрів молока у кожному бідоні

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки молока у третьому бідоні

10 3/5-6 4/5= 53/5-34/5=19/5= 3 4/5л = 3,8л

Далі знайдемо скільки у другому бідоні

7 2/5-3 4/5= 37/5-19/5= 18/5= 3 3/5 = 3,6л

Порахуємо скільки у першому бідоні

6 4/5 - 3 3/5= 34/5- 18/5=16/5=3 1/5= 3,2 л