знайдіть координати точок перетину прямої 3x+4y=12 з осями координат. Яка з точок M(-2;4) і K(8;-3)

належить цій прямій?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

(0;3),  (4;0),  K(8;-3)

Пошаговое объяснение:

x=0: 4y=12, y=12/4=3   (0;3)

y=0: 3x=12, x=12/3=4    (4;0)

M(-2;4):

3*(-2)+4*4=-6+16=10 -не належить

K(8;-3):

3*8+4*(-3)=24-12=12 належить прямій