Замінити відношення дробових чисел на натуральних чисел 12 2/5 ÷15 1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Кукачёв Арсений.

Ответ:

12 2/5 : 15 1/2 = 4 : 5.

Пошаговое объяснение:

12 2/5 : 15 1/2 = 62/5 : 31/2 = 62/5 • 2/31 = (62•2) / (5•31) = (2•2) / (5•1) = 4 : 5.