у квітковому місті живуть коротуни з яких 8/13 хлопчики а решта дівчата. яку частину жителів

квіткового становлять дівчата?

Ответы на вопрос

Отвечает Чемшит Алексей.

Пошаговое объяснение:

13/13-8/13=5/13- девочки

Отвечает Сафронов Сашка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 - 8/13 = 13/13 - 8/13 = 5/13 - девочки