Розв'яжіть рівняння ||х-з|=5ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ​


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

x1=8       x2=-2

Пошаговое объяснение:

|x-3|=5

x-3=5                x-3=-5

x=5+3               x=-5+3

x=8                   x=-2

Отвечает Земляникин Кирилл.
Що за палки? може має бути тако |х-3|=5