Спростіть вираз a-b+(b-c)+1,8 і знайдіть його значення якщо a=0,2; b=-0,35; c=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Чевин Дима.

a - b + (b - c) = a - b + b - c = a + (b - b) - c = a + 0b - c

если а = 0,2; b = -0,35; с = -3

0,2 + 0 · (-0,35) - (-3) = 0,2 + 0 + 3 = 3,2

Ответ: 3,2.