Колесо проїхало 400 м зробивши при цьому 150 обертів. Знайдіть радіус кола в см відповідь округліть

до одиниць

Ответы на вопрос

Отвечает Гостинська Христина.

400/150≈2,67 - проїхало колесо за 1 оберт

l=2πr

 r = \frac{l}{2\pi }

r= 2.67/(2π) = 1,335/π = 0.43 м

0.43 м = 43 см

Відповідь: 43 см

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Довжина кола колеса: l = 400 м : 150 = 8/3 м = 800/3 см.

l = 2∏r; r = l/2∏; r ≈ 800/3 : 6,28 см ≈ 42,46 см = 42 см.