1)Обчисліть радіус кола,довжина якого дорівнює 18,84 см. 2)Колесо проїхало 400м, зробивши при

цьому 150 обертів.Знайдіть радіус кола в сантиметрах.Відповідь округліть до одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповаленко София.
1) R=3, за формулой R=l(длина)/2П
2) Длина круга колеса: l = 400 м :150 = 8/3 м = 800/3 см.

l = 2Пr; r = l/2П; R ≈ 800/3 : 6,28 см ≈ 42,46 см = 42 см.