Колесо проїхало 400 м зробивши при цьому 150 обертів.Знайти радіус кола в сантиметрах відповідь

округлити до одиниць.

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновская Аня.

Ответ:

400/150≈2,67 - проїхало колесо за 1 оберт

l=2πr

r= 2.67/(2π) = 1,335/π = 0.43 м

0.43 м = 43 см