Із двох міст відстань між якими 975 км одночасно виїхали назустріч один одному два мотоциклісти зі

швидкостямивідповідно 30 км год і 45 км за годину через скільки годин вони зустрінуться? Даю 10 балів СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

через13 годин

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість зближення:

v = 45+30=75км/год

Знайдемо час:

t=975/75=13 годин