Допоможіть вирішити , будь ласка!!!! Складіть суму чисел -12 і -13 з числом 24 Число 2,4 із сумою

чисел -3 і 15 20 балів!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

(-12 + (-13)) + 24 = (-25) + 24 = (-1)

2,4 + (-3 + 15) = 2,4 + 12 = 14,4