У змаганнях брали участь 20 дiвчат i 30 хлопцiв. Який вiдсоток учасникiв змаганнях складають

дiвчата​?

Ответы на вопрос

Отвечает Борцевич Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20+30= 50 всього учасників змагання

50 участників- 100%

   20     дівчат -  х

х= 20* 100% : 50

х=40 %учасникiв змаганнях складають дiвчата

1 0
Отвечает Панова Алёна.

30+20= 50

100:50=2

20*2= 40