Обчислити площу прямокутника, якщо його периметр дорівнює 22 дм, а довжина -9дм ​


Ответы на вопрос

Отвечает Митичев Матвей.

Ответ:

198 дм^2.

Пошаговое объяснение:

Площа прямокутника дорівнює добутку довжини та ширини.

Знайдемо ширину прямокутника:

Р=2(a+b), де а - довжина, b - ширина.

22=2(9+b);

11=9+b

b=2 (дм)

Знайдемо площу:

S=a*b;

S=22*9=198 (дм^2);

S=198 дм^2.