Noila kitobning 126 betini o'qidi. Bu hamma betlarning 2/3 qismiga teng bo'lsa,kitob jami necha bet?


Ответы на вопрос

Отвечает Вабищевич Кристина.

Ответ:

189 pages of everything

Пошаговое объяснение:

162 ÷ 2 = 63

63 × 3 = 189

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

189

162÷2=63

63×3=189

Пошаговое объяснение:

дурыс деп ойлаймын лайк басшы подписка койып