Чотири подружки домовилися зустрітися за 35 хв до початку уроків. Катруся та Оленка прийшли

вчасно. Минуло2/7часу, коли підійшла Марійка. Минуло ще4/7часу,перш ніж прийшла Оля. Скільки хвилин залишилося подружкам,щоб добігти до школи й не спізнитися на урок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35*2/7= 10 хвилин пройшло як підійшла Марійка

35-10 = 25 хвилин залишилось Катрусі, Оленкі і Марійкі щоб добігти до школи

35 *4/7= 20 хвилин пройшло як прийшла Оля

35 - 20 = 15 хвилин   залишилося подружкам,  щоб добігти до школи й не спізнитися на урок