два автобуси одночасно виїхали з одного автовокзалу в протилежних напрямках і зупинилися на деяких

станціях через 6 години.Яка відстань між цими станціями,якщо перший автобус їхав зі швидкістю 45км/год,а другий-зі швидкістю 76км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Дзукаева Алина.

Ответ:

Закреп . ..............


Отвечает Борковой Владимир.

1) 45 * 6 = 270 км - відстань яку подолав 1 автобус

2)76*6 = 456 км - відстань яку подолав 2 автобус

3) 456+270 = 726 км спільна відсатнь між автобусами